Twój sklep z kotłami, piecami i kominkami na pellet

Rynek Pelletu

Ogrzejemy Cię opłacalną energią w czystej postaci

Eko-logiczna misja

Witaj po stronie eko-logicznych korzyści! W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby przełączyć tradycyjne ogrzewanie na opłacalną energię w czystej postaci. Co więcej, zapewnimy Ci bezpłatne doradztwo z gwarancją cen producenta. Odkryj naszą misję, sprawdź nasze kompetencje i dodaj Rynek Pelletu do ulubionych stron internetowych! 

Naszą misją jest edukacja, dzięki której realnie pomagamy chronić nasz wspólny skarb, czyli środowisko naturalne i czyste powietrze. Pragniemy, aby cała Polska odetchnęła od smogu, a nasze dzieci i wnuki mogły cieszyć się zdrowiem, dlatego każdego dnia łączymy pracę ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Naszą wizytówką jest specjalistyczna wiedza w zakresie ogrzewania pelletem i nowoczesnych technologii grzewczych. Jako partnerzy wielu producentów kotłów, piecyków i kominków na pellet, zapewniamy naszym Klientom najbogatszą ofertę na rynku, dopełniając ją bezpłatnym doradztwem.

Budując nasz sklep internetowy stworzyliśmy taką ofertę, jakiej sami oczekujemy od innych firm. Właśnie dlatego proponujemy ekologiczne kotły, piece oraz kominki na pellet, które wyróżnia najwyższa jakość, bezpieczeństwo, oraz wysoka wydajność energetyczna.

Tworzymy zespół przyjaciół i pasjonatów racjonalnej ochrony środowiska, którzy dzielą się swoją wiedzą podczas konferencji dotyczących nowoczesnych technologii grzewczych. W ten sposób łączymy pracę zawodową z prawdziwą pasją, która wyznacza kierunek rozwoju naszej firmy.

+10 Lat doświadczenia

Specjalistyczna wiedza

Bezpłatne doradztwo

Zaangażowanie

Uczciwość

Polski kapitał

Zobacz, co nas wyróżnia
Poznaj nasze wartości

Uważamy, że sprzedaż nie jest ostatecznym wyzwaniem. Niezmiennym priorytetem pozostaje dla nas satysfakcja Klientów, którzy doceniają profesjonalną, szybką i sympatyczną obsługę na najwyższym poziomie. Właśnie dlatego naszą dumą są szczere rekomendacje oraz pozytywne opinie, które wyznaczają nam standardy oraz kierunki rozwoju.

Ogrzewanie na pellet

Ogrzewanie na pellet to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie. Jednak wybór może być dobry, albo właściwy. Właśnie dlatego podpowiemy Ci kocioł, piec lub kominek na pellet idealnie wkomponowany w Twoje realne potrzeby i konkretny budżet.
instalator pellet

PIECE NA PELLET

RED Gardenia wnetrze

PIECYKI NA PELLET

olimpia-650x446

KOMINKI NA PELLET

Bezpłatne doradztwo

Czy kominek na pellet daje duże ciepła? Jaki piec na pellet będzie najlepszy do ogrzania domu o powierzchni 120 m2? Jaki pellet jest najlepszy? Każde Twoje pytanie zmienimy w wyczerpującą odpowiedź - szybko, profesjonalnie i całkowicie bezpłatnie! Możesz liczyć na naszą wiedzę, zaangażowanie i życzliwość. A zatem do usłyszenia!

Formularz kontaktowy

  ZMIEŃ PYTANIE W ODPOWIEDŹ

  Jeśli chcesz wybrać piec lub kominek na pellet lub zadać nam pytanie dot. ogrzewania pelletem, to nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji! Serdecznie zapraszamy do współpracy z gwarancją korzyści i opłacalnej energii w czystej postaci!

  SZYBKI KONTAKT

  Odwiedź
  ul. Kwiatowa 14/4, 61-881 Poznań

  Zaufaj ekspertom i skorzystaj z bezpłatnego doradztwa
  Poznajmy się bliżej