Aktualności

Wrześniowy „Rynek Pelletu” – magazyn na sezon grzewczy

Już we wrześniu na rynku pojawi się kolejny numer „Rynku Pelletu”. Jesienny magazyn będzie podzielony na dwie części: dla profesjonalistów oraz odbiorców indywidualnych – właścicieli kotłów, pieców i kominków na pellet. Nie możecie przegapić najnowszego wydania!

Wrześniowy „Rynek Pelletu” tradycyjnie pojawi się na rynku wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego. Magazyn będzie adresowany zarówno do profesjonalistów sektora pelletu (producentów i dystrybutorów pelletu, producentów i dystrybutorów kotłów, piecyków i kominków na pellet oraz dostawców technologii i maszyn do fabryk pelletu) jak i klientów indywidualnych.

W numerze zaplanowaliśmy sekcję branżową, w której poruszymy tematy:

> obowiązkowych norm jakości dla pelletu drzewnego,

> wpływu pelletu na pracę panika pelletowego,

> współpracy producentów pelletu i producentów kotłów – w jaki sposób wpływa ona na wzrosty na rynku?

Z kolei sekcja dla konsumenta będzie przydatna zarówno dla doświadczonych użytkowników kotłów pelletowych, jak i tych osób, które zastanawiają się nad wyborem nowego urządzenia grzewczego. Napiszemy o:

> dobry pellet…czyli właściwie jaki?

> piecyki na pellet – ekologiczne ciepło i design w jednym

> poradnik dla początkujących użytkowników pelletu – najczęstsze problemy

Wrześniowy „Rynek Pelletu” trafi zarówno do operatorów działających w branży pelletowej, jak i odbiorców indywidualnych (bezpłatna dystrybucja na targach Pol-Eco System, 9-11 października, Poznań), a także wybranych składów opału, sklepów z techniką grzewczą oraz punktów detalicznej sprzedaży pelletu z całej Polski.

Chcesz żeby gazeta trafiła do Ciebie? Napisz: redakcja@magazynbiomasa.pl

Zdjęcie: Shutterstock

Powiązane wpisy