Aktualności

Już w maju nowy „Rynek Pelletu”

Kolejna edycja „Rynku Pelletu” – ogólnopolskiego dodatku promującego wykorzystanie pelletu jako ekologicznego biopaliwa ukaże się już w maju. Zobacz, co przygotowaliśmy w numerze!

Majowy „Rynek Pelletu” to wydawnictwo skierowane zarówno do odbiorcy indywidualnego szukającego dostawców pelletu lub oferty kotła, pieca czy kominka na pellet, jak i producentów czy dystrybutorów pelletu. W najnowszym wydaniu magazynu poruszymy zagadnienia najnowszych technologii do suszenia trociny do produkcji pelletu, wyjaśnimy sprawę operatu przeciwpożarowego w tartakach i firmach przetwarzających drewno, a także opiszemy w jaki sposób czytać etykiety energetyczne zamieszczone na urządzeniach grzewczych.

W numerze opublikujemy także wyjątkową rozmowę z Genowefą Kowalską z firmy BUTiH – dystrybutora europejskich technologii do granulowania: Salmatec, Rematec oraz Paglierani.

„Rynek Pelletu” to jedyny w Polsce magazyn poświęcony w całości tematyce pelletu. Czasopismo to informator dla osób zainteresowanych kupnem kotła pelletowego, wyborem odpowiedniego granulatu, szukających najlepszego urządzenia grzewczego na pellet i zainteresowanych ekologicznymi biopaliwami. „Rynek Pelletu” to także przegląd ofert producentów pelletu oraz kotłów, pieców i kominków na pellet, przegląd technologii do granulowania, najnowsze światowe trendy w branży bioenergii, ciekawe wywiady i analizy rynkowe.

Majowe wydanie „Rynku Pelletu” będzie dystrybuowane m.in. podczas IV Forum Pelletu w Krakowie.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem „Rynku Pelletu”? Zadzwoń: 790 439 216 lub napisz: redakcja@magazynbiomasa.pl

Zdjęcie: DEPI

Powiązane wpisy