Aktualności

Gdzie kupić pellet? Jest pierwsza w Polsce mapa producentów i dystrybutorów!

Gdzie kupić dobry pellet? Jak znaleźć producenta pelletu w okolicy? To dwa podstawowe pytania, jakie zadają sobie obecnie użytkownicy ekologicznego paliwa. Dlatego przygotowaliśmy pierwszą w Polsce mapę producentów pelletu.

Użytkownicy pelletu wciąż szukają nowych dostawców paliwa. Widać to przede wszystkim po pytaniach jakie docierają do redakcji „Magazynu Biomasa”, ale także po dyskusjach toczących się w internecie. Dlatego przygotowaliśmy pierwszą w Polsce mapę producentów pelletu*.

Celem mapy producentów pelletu jest zebranie w jednym miejscu jak największej liczby dostawców ekologicznego paliwa. Z pewnością umożliwi to użytkownikom kotłów i piecyków pelletowych lokalizację producentów oraz dystrybutorów, którzy znajdują się w najbliższej okolicy.

Wreszcie też mapa producentów pelletu to idealne miejsce do zaprezentowania swojej firmy, jako dostawcy technologii dla fabryk i zakładów zajmujących się granulacją. Dlatego warto się na niej znaleźć! Z pewnością przełoży się to na zainteresowanie firmą.

Gdzie kupić dobry pellet?

Mapa pelletowa w wersji online dostępna tu: https://magazynbiomasa.pl/gdzie-kupic-dobry-pellet-mapa-producentow-pelletu/

Mapa producentów pelletu w wersji drukowanej i online!

2000 drukowanych egzemplarzy mapy jest dystrybuowane w salonach sieci EMPIK i na stacjach LOTOS wspólnie z Magazynem OZEON (styczeń-marzec 2019) oraz w styczniowym wydaniu „Magazynu Biomasa”. Ze względu na to zasięg jest naprawdę duży i w konsekwencji trafia do potencjalnych klientów.

Na bieżąco aktualizowana wersja online mapy będzie zamieszczona na stronie www.magazynbiomasa.pl przez pięć miesięcy. Szacujemy, że przez ten okres skorzysta z niej około 65 tys. użytkowników naszego portalu. W związku z tym grupa odbiorców rośnie jeszcze bardziej.

Dlatego warto się na niej znaleźć!

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo!

Możliwości współpracy

Jesteś zainteresowany znalezieniem się na pelletowej mapie Polski? Zadzwoń lub napisz!

Tel. 536-100-122, e-mail: kontakt@biomassmediagroup.pl.

Powiązane wpisy